TR EN DE

MUTFAKTAKİ VAZGEÇİLMEZİNİZ SOFRALARIN TADI FERSAN

Dış Ticaret

Fersan olarak geleneksel ürünleri tüketiciler ile buluşturan ihracat ağımız her geçen yıl genişleme ve miktarsal anlamda artış göstermektedir.

1978’de başlayan üretim faaliyetlerimizi aynı senede başlayan ihracat operasyonu takip etmiş ve 40 yılı aşkın süredir düzenli olarak ihracat faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

1986’dan bu yana McDonald’s ile ilişkileri devam eden Fersan, Türkiye’nin en kaliteli dilimli turşularını dünyada 10’dan fazla ülkede tüketiciler ile buluşturmuştur.

Türk damak tadını ve kalitesini 4 kıtada müşteriler ile buluşturmaktayız. 2012 yılından itibaren dünyanın önde gelen gıda gruplarından Develey Senf&Feinkost GmbH bünyesine dahil olup, ürünlerimizi çok daha geniş bir tüketici kitlesine ulaştırma başarısına erişmekteyiz. 

Kaliteli ürün üretmek misyonu çerçevesinde, ileri teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ve yeniliği hedefleyen ekibimiz , bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ve gelecekte de artacağına inandığımız başarılarımızın kaynağını oluşturmaktadır.

FERSAN olarak biz bugün özellikle Almanya,  ABD,  Avustralya, Azerbeycan, Belçika, Cezayir, Fransa, Gürcistan, Hollanda, İsrail, İsveç, Kıbrıs, Malta, Mısır, Özbekistan, Romanya, İngiltere, Ukrayna gibi yaklaşık 40 ülkeye ihracatını gerçekleştirmekteyiz ve her geçen yıl ülke sayısını artırmaktayız. 

Bu ülkelerin yanında  yurtdışı McDonald's restaurantları içinde Rusya, Japonya, Israil, Mısır, Polanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, İtalya, Ürdün, Lübnan, Pakistan, Romanya, Çin, Malzya, Singapur, Almanya , Avusturya olmak üzere toplam 17 ülkeye ulaşmaktayız. Ülkelerin dilleri ve mevzuatlarına göre özel olarak hazırlanan etiketlerimiz ile kemalpaşa'da bulunan tek fabrikamızda üretim yapmaktayız. Tüm ürünlerimizi deniz ve kara yolu ile dünyanın dört bir yanında tüketicinin beğenisine sunmaktayız.